
- Немає в наявності
- Код: 00053843
Відпарювач SteamOne EUNS150P, потужність 2000 Вт, об'єм резервуару 0.15 л, довжина шнура 3 м
4 059 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відпарювач SteamOne EUNS150P
Відпарювач SteamOne EUNS150P - це ідеальне рішення для тих, хто хоче швидко і легко позбутися складок на одязі. Завдяки своїй потужності та зручності використання, він допоможе вашому гардеробу виглядати бездоганно щоденно. "Крапля-стоп" для запобігання витокам води
Технічні характеристики
- Автомимкнення: є
- Довжина шнура: 3 м
- Матеріал підошви: нержавіючий 0.15 л
- Потужність постійної подачі пари: 30 г/хв
- Розміри: 26.4 х 20.7 х 12 см
- Тип відпарювача: ручний
- Колір: Рожевий
важливою зустріччю чи святим. Просто підключіть прилад, виждіть всього 30 секунд, і ви готові до використання. Він також стане в пригоді для термінового випрямлення складок на улюбленому платті перед виходом. Відгуки задоволених клієнтів підтверджують надійність та ефективність цього пристрою.
Відпарювач SteamOne EUNS150P
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteamOne |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Відпарювач |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.15 л |
| Об'єм резервуара для води | 0.15 л |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 20.7 мм |
- Ціна: 4 059 ₴




