
- В наявності
- Код: 00053727
Пилосос Gorenje VCE01SFABKR, потужність 850 Вт, об'єм пилозбірника 3 л, радіус прибирання 8 м
3 762 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос Gorenje VCE01SFABKR
Пилосос Gorenje VCE01SFABKR – це потужний та зручний помічник для сухого прибирання. Завдяки автоматичному змотуванню шнура, ви зможете швидко завершити прибирання, а комплект із трьох насадок забезпечить універсальність для будь-яких поверхонь. Прогумовані коліщатки захищають ваші підлоги, що роблять процес убирання максимально комфортним.
Технічні характеристики
- Тип пилососу: для сухого прибирання
- Потужність: 850 Вт
- Потужність всмоктування: 190 Вт
- Рівень шуму: 78 дБ фільтра: НEPA
- Довжина шнура: 6 м
- Радіус прибирання: 8 м
- Трубка: телескопічна сталева
- Щилинна насадка: є
- Турбощітка: відсутня повертаєтеся додому після важкого робочого дня. Завдяки наявності пилососа Gorenje VCE01SFABKR, ви зможете швидко прибрати квартиру, не залишаючи жодних слідів на підлозі. Досить просто натиснути кнопку, і шнур згорнеться сам. А або, якщо прийшли гості, впевненість, що ваш дім виглядає бездоганно, буде вам гарантована завдяки потужності та зручності цього пылесоса. Замовлення з доставкою з нашого інтернет-магазину – це зручність та швидкість у вашому домі.
Пилосос Gorenje VCE01SFABKR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вихідного фільтра | HEPA |
| Тип труби всмоктування | телескопічна сталева |
- Ціна: 3 762 ₴






