
- Немає в наявності
- Код: 00053330
Пилосос Gorenje VCEA01GACWCY, потужність 800 Вт, об'єм пилозбірника 2.2 л, тип - для сухого прибирання
3 663 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Пилосос Gorenje VCEA01GACWCY
Пилосос Gorenje VCEA01GACWCY — це надійний помічник для сухого прибирання вашого будинку. Завдяки підвійній фільтрації НЕРА цей пілосос затримує до 99% пилу з повітря, що особливо важливо для людей з алергією. Компактний дизайн і прогумовані коліщатки роблять його идеальним для використання в будь-якому інтер'єрі. зберігання.
Технічні характеристики
- Тип пилососу: для сухого прибирання.
- мішка).
- Об'єм пилозбірника: 2.2 л.
- Довжина мережевого шнура: 5.0 м.
- Радіус прибирання: 7 м.
- Рівень шуму: 83 дБ. регулювання.
- Колір: Білий.
Уявіть собі, як легко ви зможете прибрати квартиру після веселого вечора: просто дістаєте Gorenje VCEA01GACWCY зі сховища, натискаєте кнопку автоматичного змотування шнура після завершення прибирання, і все — порядок у будинку! Або ж у міжсезоння, коли на підлозі залишаються залишки пилу та бруду, цей пилосос стане найнадійнішим помічником для досягнення чистоти у вашому оселі. Ви можете купити його у нашому інтернет-магазині з можливістю доставки прямо до вашого оселі. Відгуки задоволених покупців підтверджують, що цей пристрій справляється з будь-якими завданнями з прибирання.
Пилосос Gorenje VCEA01GACWCY
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Режими руху | автоматично |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Таймер | Ні |
- Ціна: 3 663 ₴







