
- Немає в наявності
- Код: 00063808
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP, 6000W, 48V, струм заряду 1-60А, 160-275V, MPPT (80А, 450 Vdc), новий, Китай
25 793 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP, 6000W, 48V, струм заряду 1-60А, 160-275V, MPPT (80А, 450 Vdc)
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP - це надійний і ефективний пристрій, призначений для перетворення постійного струму, отриманого від сонячних панелей, у змінний струм. Він допоможе вам створити власну сонячну енергетичну систему, що дозволить значно знизити витрати на електрику та використання невідновлювальних джерел енергії.
Ключові можливості
- Потужність: 6000 Вт
- Напруга: 48 В
- Струм заряду: від 1 до 60 А
- Вхідна напруга: 160-275 В
- MPPT (Maximum Power Point Tracking) для оптимального використання енергії
- Максимальний струм MPPT: 80 А
- Максимальна напруга MPPT: 450 Vdc
Технічні характеристики
- Стан: Нове
- Країна-виробник: Китай
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP ідеально підходить для використання на дачі або в заміському будинку. Уявіть, як ви приїжджаєте на вихідні, підключаєте ваші електроприлади і не турбуєтеся про рахунки за електрику. Або на садовій ділянці цей пристрій надасть вам можливість працювати з електроінструментами без проблем із електропостачанням.
Придбати цей інвертор можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо зручну доставку та широкий асортимент продукції. Вам не потрібно турбуватися про якість — відгуки наших клієнтів підтверджують надійність та ефективність цього пристрою.
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP, 6000W, 48V, струм заряду 1-60А, 160-275V, MPPT (80А, 450 Vdc)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Номінальний струм | 60 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 6000 мм |
- Ціна: 25 793 ₴







