
- Немає в наявності
- Код: 00043485
Мультипіч Russell Hobbs 26510-56 SatisFry, 7 програм, потужність 1650 Вт, об'єм чаші 5 л
5 292 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Мультипіч Russell Hobbs 26510-56 SatisFry
Будьте готові приготувати шторм на кухні з Russell Hobbs SatisFry Large. Тут є все необхідне для впевненого приготування смачної їжі. Навіщо набирати їжу на винос, коли Satisfry Large може приготувати до 2,1 кг чіпсів за менший час, ніж традиційна фритюрниця або звичайна духовка, з невеликою кількістю олії або без неї, що означає менше жиру в кінцевому результаті. Смажене на повітрі м’ясо та риба зберігають свою природну соковитість і смак, тож якщо ви не впевнений кухар, Satisfry зробить їжу легкою. Завдяки частинам, які можна мити в посудомийній машині, він може бути чистим і готовим до наступного прийому їжі без суєти чи безладу.
Ключові можливості
- Мінімальна кількість олії або без олії для приготування страв.
- Технологія Air Fryer для отримання хрусткої скоринки.
- Знімна чаша для легкого очищення та миття в посудомийній машині.
- Сім функцій приготування: запікання, чіпси, курка, риба, свиняча відбивна, креветки, стейк.
- Потужність 1650 Вт для швидкого приготування.
Технічні характеристики
- Колір: Чорний
- Тип управління: Сенсорне
- Вага: 5.12 кг
- Габарити: 34 х 33.5 х 33.5 см
- Дисплей: з дисплеєм
- Снімна чаша: є
- Кришка: відкидна
- Кількість програм: 7 шт
- Матеріал корпусу: Пластик
- Об'єм чаші: 5 л
- Максимальна температура: 200 °C
- Таймер: з таймером
- Термостат: з термостатом
- Тип: мультипіч
Сценарії використання: уявіть собі, як ви готуєте на сімейну вечерю улюблені чіпси, які виходять хрусткими та смачними завдяки технології приготування на повітрі. Або ж ви хочете порадувати друзів вечіркою з м’ясними стейками, які залишаються соковитими всередині. Мультипіч Russell Hobbs SatisFry допоможе вам з цими і багатьма іншими смачними стравами!
Замовляючи мультипіч у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки якісний продукт, а й зручність у використанні, функціональність та стильний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Швидка доставка та приємні ціни - це ще одна причина, чому вам варто купити Russell Hobbs SatisFry вже сьогодні!
Мультипіч Russell Hobbs 26510-56 SatisFry
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Кількість програм приготування | 7 |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.12 кг |
| Висота | 33.5 мм |
| Глибина | 33.5 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кришки | Відкидна |
- Ціна: 5 292 ₴









