
- В наявності
- Код: 00046922
Праска First FA-5627-4-GN, бездротова, керамічна підошва, об'єм резервуару 450 мл, потужність 3100 Вт
1 089 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Праска First FA-5627-4-GN
Праска First FA-5627-4-GN – це бездротовий прилад, який значно спростить процес прасування. Від’єднуючи її від базової станції, ви отримуєте свободу руху, а швидке нагрівання дозволить вам заощадити час. Праска також має кілька режимів подачі пари для зручності використання.
Ключові можливості
- Бездротовий режим для комфортного використання
- Швидке нагрівання праски за кілька секунд
- Об’єм резервуару для води 450 мл
- Настройки подачі пари: ВИМК., СЕРЕДНЯ, МАКС (30 г/хв)
- Вертикальне відпарювання для зручності роботи
- Керамічна підошва з антипригарним покриттям
- Функція самоочищення та захисту від крапель і накипу
Технічні характеристики
- Індикатор нагріву: є
- Автовимкнення: немає даних
- Вага: 1.4 кг
- Довжина шнура живлення: 1.8 м
- Матеріал підошви: кераміка
- Об’єм резервуару для води: 450 мл
- Постійна подача пари: 25 г/хв
- Потужність: 3100 Вт
- Протикрапельна система: є
- Регулювання температури: є
- Розбризкування (спрей): є
- Тип підключення: бездротовий + провідний
Уявіть, що ви швидко і без зусиль справляєтеся з складними складками на улюблених футболках, використовуючи бездротову праску First FA-5627-4-GN. Вона легко впорається з вертикальним відпарюванням, так що ви можете освіжати свої речі без потреби в прасувальній дошці.
Наші клієнти відзначають високу ефективність та зручність у використанні цієї праски. Замовляючи праску First FA-5627-4-GN в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте товар з безкоштовною доставкою, а також можливість ознайомитися з відгуками інших покупців!
Праска First FA-5627-4-GN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 450 л |
| Об'єм резервуара для води | 450 |
- Ціна: 1 089 ₴

