
- Немає в наявності
- Код: 00044842
Пилосос Gorenje VCE21SFWR, потужність 850 Вт, об'єм пилозбірника 3 л
3 752 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Пилосос Gorenje VCE21SFWR
Пилосос Gorenje VCE21SFWR — це надійний помічник для сухого прибирання, що забезпечує ефективне очищення різних поверхонь. Завдяки гумовим роликам, ви можете бути впевнені, що ваш паркет залишиться без подряпин і слідів. Автоматичне змотування кабелю робить експлуатацію цього пилососа ще більш зручною.
Ключові можливості
- Гумові ролики для запобігання ушкодження підлог
- Автоматичне змотування кабелю
- Регулятор потужності на корпусі
- Об'єм пилозбірника — 3 л
- Тип пилососу — для сухого прибирання
- Телескопічна трубка для зручності використання
- Щілинна насадка в комплекті
Технічні характеристики
- Колір: Білий
- Автозмотування шнура: є
- Довжина мережевого шнура: 6.0 м
- Потужність: 850 Вт
- Потужність всмоктування: 200 Вт
- Радіус прибирання: 8 м
- Рівень шуму: 78 дБ
- Тип вихідного фільтра: НEPA
- Тип пилозбірника: Мішок
- Форм-фактор: стандартний
- Турбощітка: відсутня
Уявіть, як легко ви зможете підтримувати чистоту у вашому домі з пилососом Gorenje VCE21SFWR. Наприклад, ви швидко прибираєте випадкові плями та пил на паркеті, не переживаючи про його безпеку. Або ж, ви можете виймати пилосос для швидкого прибирання перед приходом гостей і не витрачати час на підготовку.
Купуючи пилосос Gorenje VCE21SFWR в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте надійний товар за вигідною ціною, а також можливість доставки прямо до вашого дому. Переконайтеся у високій якості та зручності, переглянувши відгуки інших користувачів.
Пилосос Gorenje VCE21SFWR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вихідного фільтра | NEPA |
- Ціна: 3 752 ₴









