
- Немає в наявності
- Код: 00042301
Кавоварка ріжкова Krups Opio XP320530, потужність 1140 Вт, резервуар 1.5 л
5 586 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Кавоварка ріжкова Krups Opio XP320530
Насолоджуйтеся ароматною кавою з ріжковою кавомашиною Krups Opio XP320530. Ця модель забезпечує високий рівень контролю при приготуванні еспресо завдяки ручним налаштуванням, а також дозволяє готувати ідеальне капучіно з пінкою потрібної консистенції. Завдяки великій ємності бака для води ви зможете приготувати каву для всієї родини без очікувань.
Ключові можливості
- Регульовані ручні налаштування для точності приготування.
- Парова насадка для приготування капучіно з ідеальною піною.
- Можливість приготування одинарного або подвійного еспресо.
- Подвійний аксесуар для трамбування кави для досягнення кращого смаку.
- Ємкість бака для води 1,5 л для приготування великої кількості кави.
Технічні характеристики
- Колір корпусу: Червоний
- Індикатор включення: є
- Індикатор рівня води: є
- Автоматичне відключення: немає
- Автоматична очистка від накипу: немає
- Приготування напоїв: еспресо
- Вага: 3.8 кг
- Дисплей: без дисплея
- Керування: кнопкове + поворотний перемикач
- Кількість чашок готового напою: 1-2
- Матеріал корпусу: пластик, метал
- Одночасне приготування 2-х чашок кави: є
- Подання пари: є
- Подача гарячої води: є
- Приготування молочних напоїв: ручне (панарелло)
- Протикрапельна система: є
- Підігрів кавника / чашок: є
- Резервуар для води: 1.5 л
- Розміри: 29.7 x 20.1 x 29 см
- Споживана потужність: 1140 Вт
- Тип використовуваної кави: мелена
- Тип фільтра: багаторазовий
Уявіть собі: ранок, святочна атмосфера, і ви розділяєте насолоду якісної кави з близькими. З кавоваркою Krups Opio XP320530 ви з легкістю зможете приготувати 2 чашки еспресо одночасно, завдяки чому бадьорий настрій зарядить вашу компанію на весь день. А під час зустрічі з друзями ви зможете порадувати їх смачним капучіно, приготованим вручну.
Купуючи Krups Opio XP320530 в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якісну кавоварку, а й можливість насолодитися кавою, не виходячи з дому. Завдяки зручній доставці ви швидко отримаєте свій товар, а реальні відгуки наших клієнтів підкреслять високу якість продукції.
Кавоварка ріжкова Krups Opio XP320530
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Колір корпусу | Червоний |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1140 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 20.1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик, позначал |
| Фільтр | багаторазовий |
- Ціна: 5 586 ₴







