
- Немає в наявності
- Код: 00041469
Док-станція Cablexpert USB-C 3-в-1 (A-CM-COMBO3-02) USB/HDMI/PD, металевий корпус, 4K, 87 Вт
588 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Док-станція Cablexpert USB-C 3-в-1 (A-CM-COMBO3-02) USB/HDMI/PD
Док-станція Cablexpert USB-C 3-в-1 (A-CM-COMBO3-02) — це універсальне рішення для підключення ваших пристроїв. Використовуючи цей адаптер, ви зможете швидко і просто під’єднати до свого ноутбука кілька пристроїв одночасно, користуючись перевагами технології USB-C. Завдяки підтримці UHD 4K, ви зможете насолоджуватись високоякісним зображенням на зовнішньому моніторі.
Ключові можливості
- Порт USB 3.1 Gen 1 (швидкість до 5 Гбіт/с)
- HDMI з підтримкою відео якості UHD 4K
- USB Type-C Power Delivery з потужністю 87 Вт
- Міцний металевий корпус преміум-класу
Технічні характеристики
- Колір: Сірий
- USB: 1xUSB 3.0, 1xUSB-C
- Інтерфейс підключення: USB-C
- Відео порти: 1xHDMI
- Габарити: 62x28x10 мм
- Живлення: USB-C
- Тип: док-станція
- Форм-фактор: зовнішня
Ви можете використовувати док-станцію Cablexpert для підключення до вашого ноутбука монітора, проектора або телевізора, що дозволяє значно розширити робоче місце. Ідеально підходить для професіоналів, які часто працюють з великою кількістю даних та візуалізацією.
Завдяки своїм компактним розмірам, ця док-станція є ідеальним супутником для подорожей. Просто покладіть її в портфель, і ви завжди будете готові до роботи з будь-яким зовнішнім пристроєм.
Док-станція Cablexpert USB-C 3-в-1 (A-CM-COMBO3-02) USB/HDMI/PD
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cablexpert |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вихідна потужність | 87 Вт |
| Живлення | USB |
| Застосування док-станції | Для ноутбуків |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Підключення до ПК |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Android |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;HDMI |
| Тип док-станції | Для зарядки/синхронізації;Мультимедійна |
- Ціна: 588 ₴

