
- Немає в наявності
- Код: 00040813
Рюкзак Rivacase 8524 Black 14", для ноутбуків до 14", з кишенями для планшета та органайзером
1 633 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Rivacase 8524 Black 14"
Рюкзак Rivacase 8524 Black — це ідеальне рішення для тих, хто цінує стиль і функціональність. Виготовлений із якісних матеріалів, він надійно захищає ваш ноутбук та інші гаджети. Завдяки продуманій організації простору, ви зможете з комфортом переносити свої речі.
Ключові можливості
- Виготовлений із щільної штучної шкіри та матеріалу Канвас (100% спеціально оброблена бавовна).
- Основне відділення має кишеню для ноутбука та планшета 10.5", а також кишеню на блискавці для зберігання паспорта і гаманця.
- Передня кишеня на блискавці обладнана панеллю-органайзером для гаджетів та дрібниць.
- Система антизлодій запобігає відкриттю основного відділення.
- Зручна ручка та наплічні ремені з пом’якшувальними підкладками для максимального комфорту.
- Спеціальна система кріплення ремінців на липучки для додаткової зручності.
Технічні характеристики
- Колір: Чорний
- Вага: 640 г
- Вентиляція спинки: Немає
- Відділення для ноутбука: Є
- Габарити: 415х310х110 мм
- Застіжка: Молнія
- Максимальна діагональ ноутбука: 14"
- Матеріал: Поліуретан, поліестер
- Об'єм: Немає даних
- Система підвіски: Регульовані лямки
Уявіть, ви вирушаєте на роботу з рюкзаком Rivacase 8524 Black. Всі ваші речі акуратно розташовані в відділеннях, ноутбук надійно захищений, а важливі документи завжди під рукою. Або ж ви подорожуєте на вихідні, і рюкзак слугує вам надійним супутником, де все необхідне розташоване так, щоб ви завжди могли швидко знайти потрібне.
Рюкзак Rivacase 8524 Black — це ваш ідеальний помічник у повсякденному житті. Купити його можна в нашому інтернет-магазині, де вас чекає швидка доставка та гарні ціни.
Рюкзак Rivacase 8524 Black 14"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Вага | 640 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний;Зовнішня кишеня на застібці;Відділення для дрібних грошей |
| Тип застежки | Молнія |
- Ціна: 1 633 ₴









