
- В наявності
- Код: 00030416
Інвертор напруги NV-2000(1200Вт)+LCD, 12/220V, 1 універсальна розетка, клем, Box, вбудований захист від перевантажень
2 908 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Інвертор напруги NV-2000(1200Вт)+LCD, 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клем, Box
Інвертор напруги NV-2000 є ідеальним рішенням для перетворення постійного струму 12 В у змінний струм 220В / 50Гц. Він дозволяє заряджати й використовувати широкий спектр електроприладів, забезпечуючи зручність та надійність у повсякденному житті. Завдяки своїм характеристикам, та універсальній розетці, цей інвертор стане незамінним помічником у будь-якій ситуації.
Ключові можливості
- Перетворення постійного струму 12 В у змінний струм 220В / 50Гц.
- Два роз'єми для підключення: стандартна розетка та USB.
- Можливість підключення до прикурювача або безпосередньо до акумулятора.
- Вбудований захист від перевантажень і температури.
- Сигналізатор низької напруги з звуковим сповіщенням.
Технічні характеристики
- Номінальна вхідна напруга: 12 В
- Вихідна напруга: 220 В
- Вихідна частота: 50 Hz +/- 2 Hz
- Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїда
- Діапазон вхідної напруги: 10.0 – 15.0 В
- Сигнал низького заряду (номінальний): 10.4 - 11.0 В
- Точка вимкнення при низькому заряді батареї (номінальна): 9.7 - 10.3 В
- Розряд батареї без навантаження змінного струму: < 0.3 A
- Пікова ефективність: > 90%
Інвертор напруги NV-2000 стане відмінним рішенням для тих, хто часто перебуває в дорозі або на відкритих заходах. Уявіть, як ви заряджаєте свій ноутбук або телефон на свіжому повітрі, насолоджуючись природою. Або ж використовуйте його, щоб живити портативну аудіосистему на вашій вечірці на відкритому повітрі — можливості безмежні!
Завдяки гарантійному терміну на 3 місяці, ви можете бути впевнені в якості та надійності продукту. Купити інвертор NV-2000 можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, з можливістю швидкої доставки.
Інвертор напруги NV-2000(1200Вт)+LCD, 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клем, Box
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи індикації | Звукова;Світлова |
| Форма вихідної напруги | модифікована синусоїда |
- Ціна: 2 908 ₴

