
- Немає в наявності
- Код: 00029063
Ізолента вогнестійка XILIN 0,13 мм * 18 мм * 10 м (біла), temp: 0 +80 ° С, 600V, розтяж-130%, міцність 20Н / см
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента вогнестійка XILIN 0,13 мм * 18 мм * 10 м (біла)
Ізолента вогнестійка "XILIN" – це необхідний інструмент для виконання електромонтажних робіт, який забезпечить надійну ізоляцію кабелів і дротів. Завдяки своїм характеристикам, вона не лише запобігає електричним замиканням, а й стає надійним помічником у різноманітних побутових ситуаціях. Вогнестійка ізолента стане в нагоді у ремонті, під час з'єднання труб та в багатьох інших ситуаціях.
Ключові можливості
- Вогнестійка
- Швидко та легко відривається
- Стійка до впливу вологи, кислот і лугів
Технічні характеристики
- Довжина: 10 м
- Ширина: 18 мм
- Товщина: 0,13 мм
- Колір: білий
- Міцність: 20 Н/см
- Адгезія: 0,38 кг/25 мм
- Розтяг: 130%
- Рівень пробою: 600 V
- Діапазон робочих температур: від 0 °С до +80 °С
- Температура зберігання: +10 °C до +30 °C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 10 шт.
Уявіть ситуацію: ви зайнялися електромонтажними роботами, і вам потрібно забезпечити безпечну ізоляцію дротів. Ізолента "XILIN" допоможе вам у цьому завданні, гарантуючи надійність та безпеку. Або, наприклад, в побуті, коли потрібно терміново з'єднати частини труби – ізолента стане у нагоді, забезпечивши міцність та герметичність з'єднання.
Обирайте ізоленту "XILIN" для вашого інструментального арсеналу, адже з нею ви зможете виконувати електромонтажні роботи та побутові ремонти легко і швидко. Відгуки наших клієнтів підтверджують, що ця вогнестійка ізолента – надійний вибір для будь-якого майстра.
Ізолента вогнестійка XILIN 0,13 мм * 18 мм * 10 м (біла)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilin |
| Вид матеріалу | Термоупорний |
| Відносне подовження | 130 % |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | ПВХ |
| Матеріал основи | Мусковіт |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Структура | Суцільна |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 18 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 м |
| Товщина | 0.13 мм |
| Товщина стінки | 0.13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 600 В |
| Частота | 80 Гц |
- Ціна: 149 ₴
