
- Немає в наявності
- Код: 00029002
Ізолента вогнестійка NINJA 0,18мм*19мм*10м (синя), temp:0+80°С, 600V, розтяж-130%, міцність 20Н/см, Агдезія 0,38кг/25мм, 10 шт
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента вогнестійка NINJA 0,18мм*19мм*10м (синя)
Ізолента вогнестійка "NINJA" – необхідна для виконання електромонтажних робіт. Цей продукт ідеально підходить для ізоляції кабелів і дротів, запобігаючи контакту з людиною та замиканню. Ізолента не тільки забезпечує надійність, але й стане в нагоді у побутових справах, допомагаючи вам швидко полагодити зламані речі.
Ключові можливості
- Вогнестійка ізоляція для безпечних електромонтажних робіт.
- Стійка до вологи, кислот та лугів.
- Легка в використанні – швидко та без зусиль відривається.
- Висока міцність на розрив та хороша адгезія.
Технічні характеристики
- Довжина: 10 м
- Ширина: 19 мм
- Товщина: 0,18 мм
- Колір: синій
- Міцність: 20Н/см
- Агдезія: 0,38 кг/25мм
- Розтяг: 130%
- Рівень пробою: 600 V
- Діапазон робочих температур: від 0 °С до +80 °С
- Температура зберігання: +10 °C до +30 °C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 10 шт.
З уявленням про різні сценарії використання, ви можете легко застосувати цю ізоленту під час ремонтних робіт у домі, ізолюючи електропроводи для запобігання короткого замикання. Або ж використовувати її для закріплення предметів, адже її міцність та адгезія не поступаються жодному іншому варіанту.
Не втрачайте можливість придбати вогнестійку ізоленту "NINJA" у нашому інтернет-магазині! Забезпечте собі безпеку та зручність у повсякденному житті, замовляючи цю чудову продукцію з доставкою до вашого дому.
Ізолента вогнестійка NINJA 0,18мм*19мм*10м (синя)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Вид матеріалу | Термоупорний |
| Відносне подовження | 130 % |
| Гранична міцність на розрив | 20 МПа |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Структура | Суцільна |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 19 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 м |
| Товщина | 0.18 мм |
| Товщина стінки | 0.18 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 600 В |
| Частота | 80 Гц |
- Ціна: 155 ₴
