
- Немає в наявності
- Код: 00026690
Інвертор напруги UKC 1500ВА(900Вт), 24/220V, 1 універсальна розетка, клем + USB, захист від короткого замикання
1 371 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Інвертор напруги UKC 1500ВА(900Вт), 24/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клем + USB
Інвертор напруги UKC 1500ВА (900Вт) — це надійний пристрій, що дозволяє підключати різну техніку завдяки універсальній розетці 220В і USB роз'єму. Його потужності достатньо для роботи з GPS навігаторами, ноутбуками та іншими електронними приладами. Інвертор стане невід'ємною частиною вашого багажу під час поїздок, забезпечуючи зарядку мобільних телефонів та живлення побутових пристроїв.
Ключові можливості
- Універсальна розетка 220 Вольт
- Контроль напруги
- Захист від короткого замикання
- Захист від перегріву
- Захист від неправильної полярності
- Захист від перепадів напруги
Технічні характеристики
- Гарантійний термін: 1 місяць
- Стан: Нове
Уявіть собі ситуацію: ви в подорожі, а ваш ноутбук розряджається, але завдяки інвертору напруги UKC, ви можете швидко підключити його до живлення, не боячись за безпеку вашого обладнання. Або ж ви користуєтеся GPS навігатором, коли в дорозі, і вам необхідно зарядити мобільний телефон — інвертор надає всі необхідні можливості для комфортної роботи.
Замовляючи інвертор напруги UKC в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якісний товар, але й надійність, захист вашого обладнання та швидку доставку. Відгуки наших клієнтів підтверджують, що цей інвертор — оптимальне рішення для тих, хто цінує комфорт і безпеку під час подорожей.
Інвертор напруги UKC 1500ВА(900Вт), 24/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клем + USB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 900 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму;Захист від перенапруги;Захист від зниженої напруги |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 371 ₴
