
- Немає в наявності
- Код: 00013761
Тяговий акумулятор RITAR EV12-55,12V 55Ah, M5 (229 х 138 х 211(216)), Q1, AGM свинцево-кислотний
5 815 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Тяговий акумулятор RITAR EV12-55, 12V 55Ah, M5 (229 х 138 х 211(216)), Q1
Шукаєте надійне та довговічне рішення для своїх енергетичних потреб? Тяговий акумулятор RITAR EV12-55 є ідеальним вибором! Він має низку ключових характеристик, які роблять його ідеальним для різних сфер застосування.
Ключові можливості
- Тип - AGM свинцево-кислотний
- Номінальна ємність, Ah – 55
- Номінальна напруга, V – 12
- Макс. струм заряду, A - 16,5
- Макс. струм розряду – 550А (5 сек)
- Внутрішній опір - ≤7 мОм
- Тип клеми - M5
- Матеріал корпусу – пластик
- Гарантія, міс - 12
- Вага, кг – 16,5 (допуск ±5%)
Технічні характеристики
- Довжина, мм – 229
- Ширина, мм – 138
- Висота, мм - 211
- Висота з клемами, мм - 216
Тяговий акумулятор RITAR EV12-55 відмінно підходить для використання в електрокарах, електросамокатах, інвалідних візках та електробайках. Уявіть собі, як зручно їздити на електротранспорті, знаючи, що ви можете покладатися на надійне джерело живлення! Він також ідеально підходить для систем безперервного електроживлення та телекомунікаційних систем.
Замовте Тяговий акумулятор RITAR EV12-55 у нашому інтернет-магазині за найкращою ціною! Ми забезпечимо швидку доставку, щоб ви могли скористатися всіма перевагами цього потужного акумулятора. Відгуки наших задоволених клієнтів підтверджують високу якість нашої продукції.
Тяговий акумулятор RITAR EV12-55, 12V 55Ah, M5 (229 х 138 х 211(216)), Q1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Губчастий свинець |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Опір | 7 Ом |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 16.5 А |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 211 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм розряду в імпульсі | 550 А |
| Призначення/ Застосування | Електровелосипед / електросамокат;Електроскутер / електромотоцикл;Електромобіль / картинг / ди |
- Ціна: 5 815 ₴
