
- В наявності
- Код: 00023828
Контролер зі вбудованим зчитувачем SEVEN CR-7462b MF+EM, IP66, пам'ять 1000 користувачів
986 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер зі вбудованим зчитувачем SEVEN CR-7462b MF+EM
Контролер SEVEN CR-7462b MF+EM - це сучасне пристрій, що забезпечує надійну і безпечну ідентифікацію користувачів за допомогою карток EM-Marin та MIFARE. Завдяки своїм компактним розмірам, великому числу можливостей підключення та високому класу захисту, цей контролер стане идеальним рішенням для контролю доступу в різних умовах. см
Технічні характеристики
- зовнішня сирена, вихід та вхід Wiegand, датчик стану дверей
- Клас захисту: IP66
- Кількість дверей: 1
- Пам'ять: 1000 користувачів
- Підключення зчитувачів: Wiegand
- 120 х 48 х 20 мм
- Формат вбудованого зчитувача: EM-Marin (125кГц) + MIFARE (13,56 МГц)
Контролер SEVEN CR-7462b MF+EM ідеально підходить для невеликих офісів, де важливо. Наприклад, установивши цей контролер на дверях, ви зможете легко надавати доступ новим співробітникам, а також швидко відключати доступ для тих, хто вже не працює в компанії. вбудованим зчитувачем SEVEN CR-7462b MF+EM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Об'єм пам'яті | 1000 Мб |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Локальне/Мережеве |
| Додаткові | |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Можливість розширення | Так |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Монітор | |
| Монітор | Немає |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка стандартів | EM Marine;Mifare |
- Ціна: 986 ₴

