
- Немає в наявності
- Код: 00023740
Відеодомофон DS-KH8350-WTE1 з 7-дюймовим IPS екраном, Wi-Fi, контролем доступу до ліфта
10 800 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Відеодомофон DS-KH8350-WTE1
Представляємо відеодомофон DS-KH8350-WTE1 – багатофункціональне рішення для покращення зв'язку та контролю доступу в приміщеннях. Завдяки 7-дюймовому сенсорному екрану з роздільною здатністю 1024×600, ви отримаєте зручний і ефективний контроль за безпекою вашого житла. Легкість у використанні та сучасні функції зроблять ваше життя комфортнішим.
Ключові можливості</h2> - 7-дюймовий сенсорний екран IPS з роздільною здатністю 1024×600.
- Мобільне керування через програму Hik-Connect.
- Підтримка голосових повідомлень для відвідувачів.
- Внутрішні термінали сигналізації для підвищення безпеки.
- Контроль доступу до ліфта для уповноважених осіб.
Технічні характеристики
- Ethernet - 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с.
- PoE - IEEE802.3af, standard PoE.
- ROM/RAM - 32/128 Мб.
- RS485 - 1.
- Wi-Fi - 2.4 GHz, IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11n.
- Аудіо вихід - вбудований динамік.
- Аудіо вхід - вбудований всенаправлений мікрофон.
- Аудіо компресія - G.711U/G.711A.
- Монтаж - накладний.
- Операційна система - Linux.
- Постачання - 12 В DC/1 A.
- Потужність споживання - 8 Вт.
- Розміри - 180 × 140 × 22.4 мм.
- Робоча температура - -10 °C - +55 °C.
- Тривожні входи - 8.
- Локальна пам'ять - TF карта 128 Гб.
- Ємність підключення мережевої камери - 16.
- Ємність підключення дверних дзвінків - 17.
- Релейні виходи - 2.
Уявіть собі, що ви перебуваєте на роботі, а ваші близькі вдома. За допомогою відеодомофона DS-KH8350-WTE1 ви можете в будь-який момент перевірити, що відбувається у вас вдома, приймати дзвінки і навіть спілкуватись з відвідувачами, не виходячи з офісу. А якщо хтось залишив повідомлення, ви завжди зможете його прослухати, не пропустивши важливу інформацію.
Відеодомофон DS-KH8350-WTE1 — це сучасне рішення для вашого дому, яке забезпечить вам максимальний рівень контролю та безпеки. Купувати та замовляти його через наш інтернет-магазин легко, і ми забезпечимо швидку доставку прямо до вашого дому!
Відеодомофон DS-KH8350-WTE1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Об'єм пам'яті | 128 Мб |
| Тип пристрою | Панель управління |
| Управління | Мережеве |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Можливість розширення | Так |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція із системами та ПЗ | ПЗ для відеоспостереження сторонніх виробників;СКУД;ОПВ;ОС;ПС |
| Живлення | 12 В DC/1 A |
- Ціна: 10 800 ₴
