
- Немає в наявності
- Код: 00023270
Рюкзак Tigernu T-B9600 15.6" Black, водонепроникний, об'єм 30 л
2 780 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Tigernu T-B9600 15.6" Black
Рюкзак Tigernu T-B9600 15.6" Black - це идеальний аксесуар для тих, хто цінує якість, комфорт та стиль. Цей рюкзак вражає своєю функціональністю та зручністю використання, а також стильним дизайном. Він стане надійним супутником для повсякденного використання, дозволяючи вам організувати всі необхідні речі.
Технічні характеристики
- Матеріал: Поліестер
- Тип: Рюкзак
- Колір: Чорний .
- Максимальна діагональ ноутбука: 15.6"
- Об'єм: 30 л
- Розмір: 34 X 22 X 49 см
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Tigernu T-B9600 стане идеальним рішенням для студентів, які щодня носять із собою книги та ноутбук. елегантності. Зробіть свою життя легшим та зручнішим, купуючи цей рюкзак у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.43 кг |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 2 780 ₴
