
- В наявності
- Код: 00023197
Виклична панель з Wi-Fi DHI-VTO2311R-WP, підтримка PoE, ІЧ-підсвічування, двосторонній зв'язок
7 650 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Виклична панель з Wi-Fi DHI-VTO2311R-WP
DHI-VT02311R-WP — це стильна та ультратонка виклична панель від компанії Dahua, що забезпечує зручний контроль доступу як в приміщеннях, так і на вулиці. Завдяки своїм функціям, таким як автоматичний доступ, двосторонній зв'язок та ІЧ-підсвічування, ви завжди будете у безпеці, маючи можливість спостерігати за відвідувачами, навіть у темряві.
Ключові можливості
- Сучасний дизайн для зручного встановлення.
- Можливість підключення через Wi-Fi та Ethernet.
- Двосторонній голосовий зв'язок для зручності спілкування.
- ІЧ-підсвічування для нічного бачення.
- Контроль доступу за допомогою ключ-брелка.
- Висока функціональність завдяки вбудованому мікрофону та динаміку.
Технічні характеристики
- Кількість абонентів: 1
- Ethernet: 1 × RJ-45 10/100М
- PoE: Підтримує
- WDR: 120 дБ
- Wi-Fi: Підтримує
- Аудіо вихід: вбудований динамік
- Аудіо вхід: 1
- Зчитувач карт: Mifare
- Камера: 1/2.8" CMOS
- Керування замком: 1
- Кути огляду: Г: 110°, В: 62°, Д: 133°
- Метод роботи: механічна кнопка
- Монтаж: накладний
- Живлення: 12–33 В DC, 1 A
- Потужність споживання: 6 Вт
- Придушення шуму (DNR): 3D; 2D
- Робоча температура: –40 °C - +60 °C
- Розміри: 160 × 50 × 30 мм
- Степінь захисту: IP65
Ви можете уявити собі ситуацію, коли ви отримуєте повідомлення про прихід відвідувача, а потім дистанційно відкриваєте двері, не виходячи з дому. Або ж, ви у відпустці, і за допомогою додатка контролюєте ситуацію біля свого дому. Виклична панель DHI-VTO2311R-WP дарує вам таку можливість.
Купуючи викличну панель DHI-VTO2311R-WP в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якісний продукт, але й надійну доставку, а також можливість ознайомитися з відгуками від інших користувачів, що підтверджує високу якість нашої продукції.
Виклична панель з Wi-Fi DHI-VTO2311R-WP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний контактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Значення вихідного струму | 1 А |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | накладний |
- Ціна: 7 650 ₴



