
- Немає в наявності
- Код: 00022884
Насосна станція Metabo HWW 4000 25 G (600971000), потужність 1100 Вт, продуктивність 4000 л/год
7 720 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Насосна станція Metabo HWW 4000 25 G (600971000)
Насосна станція Metabo HWW 4000 25 G — це надійний та потужний пристрій, що забезпечує високу продуктивність водопостачання. Завдяки потужності 1100 Вт та продуктивності 4000 л/год, вона стане ідеальним рішенням для приватних будинків, садів і дач. Використовуючи цю насосну станцію, ви гарантовано отримаєте стабільне водопостачання при оптимальних умовах.
Ключові можливості
- Потужність: 1100 Вт
- Продуктивність: 4000 л/год
- Максимальний тиск: 4,6 бар
- Глибина всмоктування: 8 м
- Висота напору: 46 м
- Корпус: чавун
- Вал: нержавіюча сталь
- Об'єм бака: 24 л
- Вага: 17,2 кг
Технічні характеристики
- Напруга: 230 В
- Кількість робочих коліс: 1
- Різьба: на всмоктуванні внутрішня 1", на виході внутрішня 1"
- Додаткові характеристики: висока глибина всмоктування до 8 м і висота напору до 46 м
Уявіть ситуацію, коли ви вирішили облаштувати сад, і вам потрібно забезпечити стабільне водопостачання для поливу рослин. Насосна станція Metabo HWW 4000 25 G стане вашим надійним помічником, який легко справиться з цим завданням. Або ж ви плануєте використовувати її для підкачки води з колодязя — завдяки глибині всмоктування 8 м, ця станція з легкістю впорається з цим завданням.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити насосну станцію Metabo HWW 4000 25 G за конкурентною ціною. Ми забезпечуємо швидку доставку та гарантуємо високу якість товарів, що підтверджується численними відгуками задоволених клієнтів.
Насосна станція Metabo HWW 4000 25 G (600971000)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Вага | 17.2 кг |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальний напір | 4.6 м |
| Максимальний робочий тиск | 4.6 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Підвищення тиску | Так |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Тип насосу | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна пропускна здатність | 4000 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 4000 куб.м/год |
| Споживана потужність (W) | 1100 кВт |
- Ціна: 7 720 ₴
