
- Немає в наявності
- Код: 00022477
Насосна станція Metabo HWW 3300 25 G (600968000), потужність 900 Вт, продуктивність 3300 л/год, вага 16,2 кг
6 791 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Насосна станція Metabo HWW 3300 25 G (600968000)
Насосна станція Metabo HWW 3300 25 G - це надійний і продуктивний пристрій для забезпечення водою вашої садиби, дачі або іншого об'єкта. Завдяки потужності 900 Вт і продуктивності 3300 л/год, вона забезпечує ефективну подачу води навіть з глибини до 8 метрів. Цей насос стане незамінним помічником у вашому господарстві, зекономивши ваш час та зусилля.
Ключові можливості
- Напруга: 230 В
- Потужність: 900 Вт
- Продуктивність: 3300 л/год
- Максимальний тиск: 4,5 бар
- Глибина всмоктування: 8 м
- Висота напору: 45 м
- Корпус: чавун
- Вал: нержавійка
- Кількість робочих коліс: 1
- Різьба: на всмоктуванні внутрішня 1", на виході внутрішня 1"
- Об'єм бака: 24 л
- Вага: 16,2 кг
Технічні характеристики
- Вага: 16,2 кг
- Глибина всмоктування: 8 м
- Висота напору: 45 м
- Об'єм бака: 24 л
- Потужність: 900 Вт
- Напруга: 230 В
Під час роботи на дачі, ви можете використовувати насосну станцію Metabo HWW 3300 25 G для збору води зі свердловини або для поливу городу. За допомогою цього пристрою ви гарантовано отримаєте стабільний потік води, що значно спростить ваші щоденні завдання.
Купуючи насосну станцію в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте надійний продукт за доступною ціною. Швидка доставка та гарантований сервіс зроблять ваш вибір ще приємнішим.
Насосна станція Metabo HWW 3300 25 G (600968000)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Вага | 16.2 кг |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальний напір | 45 м |
| Максимальний робочий тиск | 4.5 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Підвищення тиску | Так |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Тип насосу | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна пропускна здатність | 3300 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 3300 куб.м/год |
| Споживана потужність (W) | 900 кВт |
- Ціна: 6 791 ₴
