
- Немає в наявності
- Код: 00016835
Перетворювач напруги Input 220 V / Output 110V, + універсальна розетка, потужність 105 Вт
345 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Перетворювач напруги Input 220 V / Output 110V, + універсальна розетка
Відкрийте нові можливості із трансформатором знижувальної напруги потужністю 105 Ватт, оснащеним універсальною розеткою. Цей пристрій стане незамінним помічником при підключенні апаратури, розрахованої на роботу з напругою 110 В, до домашньої мережі 220 В. Його надійний пластиковий корпус чорного кольору не тільки захистить внутрішні компоненти від пошкоджень, але стильно впишеться в будь-який інтер'єр.
Ключові можливості
- Універсальна розетка: зручність підключення будь-яких пристроїв незалежно від типу вилки.
- Висока потужність: можливість підключення апаратури із високим енергоспоживанням.
- Продуманий дизайн: надійний та стильний чорний корпус із пластику захищає внутрішні елементи та гармонує з будь-яким інтер'єром.
Технічні характеристики
- Вхідна напруга: 220 В
- Вихідна напруга: 110 В
- Максимальна потужність навантаження: 50 Вт
- Кількість універсальних вихідних розеток: 1
- Тип матеріалу: пластик
- Колір: чорний
- Гарантійний термін: 12 міс.
- Стан: Нове
Трансформатор знижувальної напруги буде корисним у різних ситуаціях, включаючи, але не обмежуючись: підключення побутової техніки та електроніки, створеної для ринків з напругою 110 В. Наприклад, ви можете легко підключити американську мікрохвильову піч до вашої домашньої мережі. Також цей пристрій стане необхідним аксесуаром для тих, хто мандрує з електроприладами за кордоном.
Трансформатор знижувальної напруги 100W з універсальною розеткою стане чудовим рішенням для тих, хто цінує комфорт та безпеку. Пристрій дозволяє легко підключити техніку з іншим стандартом напруги до домашньої мережі, а його компактні розміри та стильний дизайн зроблять використання ще зручнішим.
Перетворювач напруги Input 220 V / Output 110V, + універсальна розетка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Автоматичне включення | Ні |
| Види індикації | Світлова |
| Вихідна напруга | 110 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність | 105 Вт |
- Ціна: 345 ₴

