
- Немає в наявності
- Код: 00016817
Стіл-підставка для ноутбука Laptop Table T6, з регулюванням висоти та нахилу, чорний
914 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Стіл-підставка для ноутбука Laptop Table T6
Стіл-підставка для ноутбука Laptop Table T6 є зручним і практичним рішенням для роботи з портативними пристроями. Виготовлений із високоякісного алюмінію, цей столик поєднує в собі легкість та міцність, що робить його ідеальним компаньйоном як для використання вдома, так і у поїздках.
Ключові можливості
- Виготовлений з якісного алюмінію, забезпечуючи легкість та міцність.
- Спеціальні отвори на поверхні стільниці забезпечують пасивне охолодження ноутбука та покращують циркуляцію повітря.
- Компактний дизайн і легка вага роблять підставку легко переносимою та зручною у використанні.
- Гнучке регулювання висоти та нахилу для максимальної зручності.
- Вбудовані вентилятори для активного охолодження ноутбука.
Технічні характеристики
- Призначення: для ноутбука, нетбука, планшета, книг, журналів та інших портативних пристроїв.
- Матеріал: алюміній.
- Колір: чорний.
- Шкала градусів для регулювання нахилу.
- Регулювання нахилу: так.
- Регулювання підйому: так.
- Активне охолодження: вбудовані 2 вентилятори.
- Розміри підставки для ноутбука: 42 см х 26 см.
- Максимальна висота підйому: 49 см.
Вам потрібно працювати з ноутбуком на дивані чи в ліжку? Laptop Table T6 стане вашим надійним помічником, адже ви зможете легко налаштувати висоту та кут нахилу столика, аби забезпечити максимальний комфорт. А в поїздці цей легкий та компактний стіл підставка дозволить вам зручно працювати де завгодно.
Купуючи стіл-підставку для ноутбука Laptop Table T6 в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якісний товар, але й можливість швидкої доставки прямо до дверей. Отримайте задоволення від роботи з вашими портативними пристроями!
Стіл-підставка для ноутбука Laptop Table T6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | мобільний |
| Ширина | 26 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 49 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 49 мм |
| Ширина столу | 26 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 26 мм |
| Довжина стільниці | 42 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Підсвічування | Ні |
- Ціна: 914 ₴

