
- Немає в наявності
- Код: 00016720
Підставка під ноутбук, дерево, 500х300х195mm, ергономічний дизайн, регульований нахил
811 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Ширина | 300 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 300 мм |
| Глибина стільниці | 300 мм |
| Довжина стільниці | 620 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
- Ціна: 811 ₴
