
- Немає в наявності
- Код: 00014047
Ізолента Ninja 0,13 мм * 16 мм * 20 м (біла), діапазон робочих температур: від - 10 ° С до + 80 ° С, 12 шт. в упаковці, Китай
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента Ninja 0,13 мм * 16 мм * 20 м (біла)
Ізолента "NINJA" — це незамінний помічник для проведення електромонтажних робіт. Вона надійно ізолює кабелі та дроти, запобігаючи контакту з живими частинами та замиканню. Окрім цього, ізолента стане в пригоді у побутових справах, допомагаючи у ремонті та фіксації різних предметів.
Ключові можливості
- Швидко та легко відривається
- Зберігає свої властивості при впливі вологи, кислот та лугів
Технічні характеристики
- Довжина: 20 м
- Ширина: 16 мм
- Товщина: 0,13 мм
- Колір: білий
- Діапазон робочих температур: від -10 °С до +80 °С
- Температура зберігання: +10 °C до +30 °C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 12 шт.
- Гарантійний термін: 1 міс
- Країна-виробник: Китай
- Стан: Нове
Уявіть, як ви ремонтуєте стару лопату, обмотуючи її держак ізоленту "NINJA" для зручності під час роботи в саду. Або ж ви швидко ізолюєте проводку в новому електричному проекті. Ізолента стане вашим надійним партнером у всіх ситуаціях!
Купуючи ізоленту "NINJA", ви отримуєте продукт високої якості за доступною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні, а відмінні відгуки підтверджують надійність та ефективність цього товару!
Ізолента Ninja 0,13 мм * 16 мм * 20 м (біла)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Китай |
| Вид матеріалу | Органічний |
| Вогнестійкість | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Длина в упаковке | 20 м |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Структура | Суцільна |
| Тип | Матеріали |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 16 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 м |
| Товщина | 0.13 мм |
| Товщина стінки | 0.13 мм |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 286 ₴
