
- Немає в наявності
- Код: 00013559
ШИМ-контроллер заряду Voltronic YJSS-50A 50А 12/24V, свинцево-кислотні акумулятори, USB 5V/2A max
944 ₴
- +380 (66) 199-01-00
ШИМ-к
онтроллер заряду Voltronic YJSS-50A 50А 12/24VШІМ-контроллер заряду Voltronic YJSS-50A – це надійний пристрій для регулювання заряду та розряду акумуляторних батарей, що забезпечує оптимальну роботу сонячних електростанцій. Завдяки своїм функціям захисту, та легкості у використанні, цей контролер стає невід’ємною частиною будь-якої автономної або гібридної системи енергозабезпечення.
Ключові можливості
- Захист від перезаряду, який запобігає переповненню акумулятора.
- Захист від глибокого розряду, що оберігає акумулятор від повного розряду.
- Блокування зворотних струмів для запобігання розряду акумулятора вночі.
- Захист від перевантаження, який запобігає перегріву системи.
- Автовизначення напруги акумулятора (12/24V) для зручності використання.
Технічні характеристики
- Тип контролера: ШІМ (PWM)
- Максимальний струм заряду: 50А
- Номінальна напруга акумулятора: 12/24V (автовизначення)
- Максимальна напруга фотомодуля: < 41V
- Напруга максимального заряду (для 12В): AGM 14,4V / GEL 14,2V / Flood 14,6V
- Напруга підтримуючого заряду: 13.7V
- Напруга припинення розряду: 10.7V
- Відновлення можливості розряду: 12,6V
- Струм споживання в режимі очікування: 10мА
- USB вихід: 5V/2A max
- Робоча температура довкілля: -35 до +60°C
- Габарити: 133*70*35 мм
- Маса нетто: 132 г
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Нове
- Країна-виробник: Китай
Уявіть, що ви перебуваєте на дачі, де використовуєте енергію сонця для живлення всіх ваших електроприладів. Завдяки ШІМ-контроллеру Voltronic YJSS-50A, ви можете бути впевнені, що ваш акумулятор завжди буде під захистом від перевантажень та перезаряду, навіть коли сонце активно світить. Або, наприклад, у ситуації, коли ви вирушили в подорож на кемпінг – контролер запобігає розряду акумулятора, забезпечуючи його справність протягом всієї подорожі.
Обираючи ШІМ-контроллер заряду Voltronic YJSS-50A, ви отримуєте надійний пристрій, який забезпечує безпечну зарядку вашої акумуляторної батареї від сонячних панелей. Не пропустіть свою можливість – купити цей контролер в нашому інтернет-магазині просто та швидко. З нами ви можете бути впевнені у доставці та високій якості товару!
ШИМ-контроллер заряду Voltronic YJSS-50A 50А 12/24V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Напруга зарядки | 14.4 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Струм заряду | 50 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Типорозмір акумулятора | Інший |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Маса | 132 кг |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегріву;Захист від перезаряду;Захист від перевантаження;Захист від зворотної |
| Напруга мережі живлення | 12 В;24 В |
- Ціна: 944 ₴



