
- Немає в наявності
- Код: 00013113
Гібридний інвертор HI-10212, 12Vdc, струм заряду 15А, PWM, 1000Вт, 55V 220Vac/50-60Hz
13 178 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Гібридний інвертор HI-10212, 12Vdc, струм заряду 15А,PWM(55V 220Vac/50-60Hz)
Гібридний інвертор HI-10212 - це надійний пристрій для забезпечення безперебійного електроживлення вашого дому чи бізнесу. Завдяки своїй унікальній конструкції, він дозволяє використовувати мережу або альтернативні джерела живлення, забезпечуючи комфорт і безпеку в будь-якій ситуації.
Ключові можливості
- Можливість автономного живлення
- Пріоритет мережі або альтернативного джерела
- Модульний інвертор з системою PWM
- Висока ефективність з ККД 91%
- Підтримка різних типів акумуляторів: GEL, AGM, LiFePO4, Li-ion
Технічні характеристики
- Виробник: Mervesan
- Модель: MRW-I-1000-12S
- Країна походження: Китай
- Тип: автономний ДБЖ
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Пікова потужність: 2000 Вт (протягом 5 сек)
- Вхідна напруга: 230 В
- Частота: 50/60 Гц
- Робоча температура: від 0 до +50 градусів Цельсія
- Габарити: 88×225×320 мм
- Вага: 5 кг
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Клас захисту: IP21
Гібридний інвертор HI-10212 ідеально підходить для використання в оселях, де виникають перебої з електропостачанням. Наприклад, він чудово підійде для заміських будинків, де у вас є можливість підключення сонячних панелей. Завдяки гнучкості підключення та можливості вибору джерела живлення, ви завжди зможете залишатись на зв'язку.
Крім того, цей інвертор стане в нагоді і малому бізнесу, де стабільне електроживлення може мати вирішальне значення для безперебійної роботи. Ви можете бути впевнені, що ваші електронні пристрої під надійним захистом.
Гібридний інвертор HI-10212, 12Vdc, струм заряду 15А,PWM(55V 220Vac/50-60Hz)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 91 % |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 5060 |
- Ціна: 13 178 ₴

