
- Немає в наявності
- Код: 00013098
Інвертор напруги PI 500ВА(300Вт), 12/220V, 1 універсальна розетка, клем + крокодили, АЗУ, Китай
1 151 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Інвертор напруги PI 500ВА(300Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клем + крокодили+АЗУ
Інвертор напруги PI 500ВА(300Вт) — це надійний пристрій, який дозволяє перетворювати постійну напругу 12V на змінну напругу 220V. Завдяки своїй універсальності, ви зможете використовувати його для живлення різних електроприладів. Компактний і легкий, інвертор стане незамінним помічником у поїздках і на дачі.
Ключові можливості
- Потужність: 500ВА (300Вт)
- Вхідна напруга: 12V
- Вихідна напруга: 220V
- Кількість розеток: 1 універсальна
- Комплектація: клемми, крокодили, АЗУ
Технічні характеристики
- Гарантійний термін: 1 місяць
- Стан: Нове
- Країна-виробник: Китай
Уявіть, ви вирушили в подорож на автомобілі і вам необхідно підключити електронні пристрої. Інвертор напруги PI 500ВА дозволяє з легкістю живити ноутбук або заряджати мобільний телефон під час поїздки. Ідеальне рішення для тривалих поїздок на відпочинок або дачу.
Купуючи інвертор у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й зручну доставку до вашого дому. Читайте відгуки інших покупців і переконайтеся в надійності та ефективності нашого пристрою.
Інвертор напруги PI 500ВА(300Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клем + крокодили+АЗУ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 300 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму;Захист від перенапруги;Захист від зниженої напруги |
- Ціна: 1 151 ₴

