
- Немає в наявності
- Код: 00012701
Ізолента RENDER 0,10 мм*18 мм*20 м (червона), temp:-10+80°С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н/см, Агдезія 0,42кг/25мм, 10 шт.
350 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента RENDER 0,10 мм*18 мм*20 м (червона), temp:-10+80°С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н/см, Агдезія 0,42кг/25мм, 10 шт.
Ізолента "RENDER" є незамінним інструментом для виконання електромонтажних робіт. Вона ефективно ізолює кабелі та дроти, запобігаючи небезпечному контакту з людиною та коротким замиканням. Окрім цього, ізолента стане надійним помічником у побутових справах, допомагаючи вирішувати різноманітні завдання.
Ключові можливості
- Швидко та легко відкривається
- Призначена для внутрішніх та вуличних робіт
- Зберігає свої властивості при впливі вологи, кислот, лугів
- Міцність 20Н/см
- Рівень пробою 2000V
Технічні характеристики
- Довжина: 20 м
- Ширина: 18 мм
- Товщина: 0,10 мм
- Колір: червоний
- Агдезія: 0,42 кг/25 мм
- Розтягування: 180%
- Діапазон робочих температур: від -10 °С до +80 °С
- Температура зберігання: +10 °C до +30 °C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 10 шт.
Уявіть собі ситуацію, коли вам потрібно терміново ізолювати дроти під час ремонту. Ізолента "RENDER" миттєво вирішить вашу проблему, забезпечуючи надійність та безпеку. Або ж, наприклад, при полагоджуванні лопати, вона допоможе зручно обмотати держак, роблячи роботу більш комфортною.
Купуючи ізоленту "RENDER" в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте високоякісний продукт, який задовольнить ваші потреби. Численні відгуки підтверджують надійність та ефективність цього товару.
Ізолента RENDER 0,10 мм*18 мм*20 м (червона), temp:-10+80°С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н/см, Агдезія 0,42кг/25мм, 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид матеріалу | Органічний |
| Відносне подовження | 180 % |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Маса | 0.4225 кг/м |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Структура | Суцільна |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 18 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 м |
| Товщина | 0.1 мм |
| Товщина стінки | 0.1 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 2000 В |
| Механические характеристики | |
| Щільність матеріалу | 0.42 г/см3 |
- Ціна: 350 ₴
