
- Немає в наявності
- Код: 00012579
Ізолента RENDER 0,19 мм * 16 мм * 7м (синя), temp: -10 +80 ° С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н/см, агдезія 0,42 кг/25мм, 10 шт.
268 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента RENDER 0,19 мм * 16 мм * 7м (синя)
Ізолента "RENDER" – це незамінний інструмент для виконання електромонтажних робіт. Вона надійно ізолює кабелі та дроти, запобігаючи небезпечним контактам та коротким замиканням. Ця ізолента стане в пригоді не лише у професійних завданнях, але й у побутових справах, де від неї можна отримати максимальну користь.
Ключові можливості
- Швидко та легко відкривається
- Для внутрішніх та вуличних робіт
- Зберігає свої властивості при впливі вологи, кислот, лугів
Технічні характеристики
- Довжина: 7 м
- Ширина: 16 мм
- Товщина: 0,19 мм
- Колір: синій
- Міцність: 20Н/см
- Агдезія: 0,42 кг/25 мм
- Розтяг: 180%
- Рівень пробою: 2000 V
- Діапазон робочих температур: від -10 °C до +80 °C
- Температура зберігання: +10 °C до +30 °C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 10 шт.
Ви можете використовувати ізоленту "RENDER" для різноманітних завдань. Наприклад, у вас можуть виникнути ситуації, коли потрібно з'єднати частини труби чи обмотати держак лопати для покращення зручності під час роботи на дачі. Ця ізолента не лише забезпечить безпеку, але й додасть комфорту у повсякденному житті.
Не втрачайте можливість придбати цю якісну ізоленту в нашому інтернет-магазині! Наші ціни вас приємно здивують, а доставка здійснюється в найстисліші терміни. "RENDER" – це перевірений часом продукт з чудовими відгуками від задоволених користувачів.
Ізолента RENDER 0,19 мм * 16 мм * 7м (синя)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dacia |
| Вид матеріалу | Органічний |
| Відносне подовження | 180 % |
| Гранична міцність на розрив | 20 МПа |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Структура | Суцільна |
| Тип | Матеріали |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 16 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7 м |
| Товщина | 0.19 мм |
| Товщина стінки | 0.19 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 2000 В |
- Ціна: 268 ₴
