
- Немає в наявності
- Код: 00012577
Ізолента RENDER 0,19 мм * 16 мм * 7м (чорна), temp: -10 + 80 ° С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н / см, Агдезія 0,42 кг / 25мм
268 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента RENDER 0,19 мм * 16 мм * 7м (чорна), temp: -10 + 80 ° С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н / см, Агдезія 0,42 кг / 25мм
Ізолента "RENDER" - необхідний для виконання електромонтажних робіт. Ізолює кабелі, дроти для запобігання контакту з людиною та замикання між собою. Ця ізолента - ваш чудовий помічник у побутових справах, здатний відновити та з'єднати різні елементи.
Ключові можливості
- Швидко та легко відкривається
- Використовується для внутрішніх та вуличних робіт
- Має високу стійкість до вологи, кислот і лугів
Технічні характеристики
- Довжина: 7 м
- Ширина: 16 мм
- Товщина: 0,19 мм
- Колір: чорний
- Міцність: 20Н/см
- Агдезія: 0,42 кг/25 мм
- Розтяг: 180%
- Рівень пробою: 2000 V
- Діапазон робочих температур: від -10 °С до +80 °С
- Температура зберігання: +10 °C до +30 °C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 10 шт.
Ізолента RENDER стане в нагоді у багатьох ситуаціях. Наприклад, ви можете використовувати її для обмотки проводів, що забезпечить надійність та безпеку в домашньому електропостачанні. Або незамінний помічник при ремонті, коли потрібно швидко з'єднати трубки або зафіксувати елементи.
Обираючи ізоленту RENDER, ви отримуєте надійний інструмент для вирішення різноманітних задач. Товар доступний в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною, з можливістю швидкої доставки. Не пропустіть шанс отримати якісний продукт та задоволення від використання!
Ізолента RENDER 0,19 мм * 16 мм * 7м (чорна), temp: -10 + 80 ° С, 2000V, розтяж-180%, міцність 20Н / см, Агдезія 0,42 кг / 25мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид матеріалу | Органічний |
| Відносне подовження | 180 % |
| Гранична міцність на розрив | 20 МПа |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Маса | 0.4225 кг/м |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип | Матеріали |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 16 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7 м |
| Товщина | 0.19 мм |
| Товщина стінки | 0.19 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Механические характеристики | |
| Щільність матеріалу | 0.42 г/см3 |
- Ціна: 268 ₴
