
- Немає в наявності
- Код: 00012547
Ізолента CHNT 0,16 мм*18 мм*10 м (чорна), 600v, temp: -5°С/+ 80°С, 10 шт. в уп. ціна за упак., нова, гарантія 1 міс.
310 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента CHNT 0,16 мм*18 мм*10 м (чорна), 600v, temp: -5°С/+ 80°С, 10 шт. в уп.
Ізолента "CHNT" - це незамінний засіб для електричної ізоляції провідників та механічного захисту. Вона ідеально підходить для скріплення проводів та складання їх у джгути. Її властивості дозволяють використовувати ізоленту в різних побутових потребах, зберігаючи при цьому високу якість та надійність.
Ключові можливості
- Швидко та легко відривається.
- Зберігає свої властивості при впливі вологи, кислот та лугів.
- Призначена для електричної ізоляції провідників.
- Механічний захист кабельних оболонок.
- Склеювання проводів та їх складання в джгути.
Технічні характеристики
- Довжина: 10 м.
- Ширина: 18 мм.
- Товщина: 0,16 мм.
- Колір: чорний.
- Рівень пробою: 600 V.
- Діапазон робочих температур: від -5 ° С до + 80 ° С.
- Температура зберігання: +10 ° C до +30 ° C.
- Відносна вологість: до 75%.
- Кількість в упаковці: 10 шт.
Ізолента CHNT стане вам в нагоді в багатьох ситуаціях. Наприклад, ви можете використовувати її для ремонту електропроводки в вашій оселі, наприклад, для ізоляції пошкодженого проводу. Або ж застосувати її для формування акуратного джгута проводів за комп'ютерним столом, щоб не створювати плутанини.
При замовленні ізоленти CHNT в нашому інтернет-магазині ви отримуєте якісний товар за доступною ціною. Доставка здійснюється швидко, а відгуки наших клієнтів підтверджують надійність та практичність даного продукту.
Ізолента CHNT 0,16 мм*18 мм*10 м (чорна), 600v, temp: -5°С/+ 80°С, 10 шт. в уп.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид матеріалу | Органічний |
| Вогнестійкість | Ні |
| Длина в упаковке | 10 м |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Структура | Суцільна |
| Упаковка | Котушка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 м |
| Товщина | 0.16 мм |
| Товщина стінки | 0.16 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 600 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрична міцність | 600 кВ |
| Пробивна напруга | 600 кВ |
- Ціна: 310 ₴
