
- В наявності
- Код: 00019279
Радіоняня з акумулятором Ezviz CS-BM1 (1080P,RA) з виявленням плачу та нічним баченням
6 525 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Радіоняня з акумулятором Ezviz CS-BM1 (1080P,RA)
Де б ви не знаходилися, ви зможете слідкувати за своїм малюком за допомогою радіоняні EZVIZ. Ця остання інновація від EZVIZ перетворює передову камеру та технологію штучного інтелекту у візуально приємного, зручного та безпечного для дитини помічника. Насолоджуйтесь миттєвими повідомленнями, коли ваша дитина потребує вас або важливий момент стався.
Ключові можливості
- Відмінна якість відео в форматі Full HD 1080p.
- Автоматичне виявлення плачу та можливість відтворення заспокійливої музики.
- Безпровідна система, що забезпечує безпеку дітей від небезпечних дротів.
- Кристально чисте нічне бачення без червоних або миготливих вогнів.
- Взаємозв'язок з дитиною через двосторонній аудіозв'язок.
Технічні характеристики
- Аналіз поведінки: Виявлення плачу, поза ліжечком, виявлення активності дитини.
- Апертура: F1.6.
- Вага: 118 г.
- Відео компресія: H.265 / H.264.
- Дальність підсвічування: 5 м.
- Кути огляду: 100° (Д), 85° (Г), 46° (В).
- Матриця: 1/2.8”.
- Метод зберігання: microSD card до 256 Гб.
- Мінімальна чутливість: 0.1 лк.
- Живлення: акумулятор.
- Придушення шуму (DNR): 3D.
- Робоча температура: -10 °C - 45 °C.
- Розміри: 249 × 50 × 67 мм.
- Сетева інтерфейси: Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n 2.4 ГГц.
- Фокусна відстань: 4 мм.
- Частота кадрів (головний потік): 1920 x 1080 15 к/с.
Уявіть собі, що ви на відстані, але ваш малюк спокійно спить, і раптом ви отримуєте повідомлення на своєму телефоні про те, що він прокинувся. Завдяки радіоняні EZVIZ, ви можете швидко підключитися і поговорити з ним через камеру, заспокоїти його ніжним голосом. Або уявіть ситуацію, коли ваш малюк вперше проходить, і ви можете зберегти цей момент назавжди, записавши відео у високій якості.
Радіоняня EZVIZ CS-BM1 - це не просто прилад для спостереження, це ваш помічник, який дозволяє бути ближче до вашої дитини, навіть коли вас немає поруч.
Радіоняня з акумулятором Ezviz CS-BM1 (1080P,RA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Підтримка Full HD | Так |
| Підтримувані носії | Flash |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Любительська |
| Фокусна відстань min | 4 мм |
| Формати запису | Full HD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 118 г |
| Глибина | 67 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Micro-USB |
| Матриця | |
| Кількість матриць | 1 |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм накопичувача | 256 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC;SDHC;SDXC |
| Фокусна відстань max | 4 мм |
- Ціна: 6 525 ₴
