
- В наявності
- Код: 00019243
Видеодомофон NeoLight KAPPA+ HD WF Black, 7" дисплей, Wi-Fi, Full HD 1080p, microSD до 128 Гб
7 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відеодомофон NeoLight KAPPA+ HD WF Black
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD WF — це сучасний та функціональний пристрій, що забезпечує максимальну безпеку вашого будинку. Завдяки підтримці Wi-Fi та Full HD якості відео, ви завжди будете в курсі, хто дзвонитиме у ваші двері. Додаткова можливість під'єднання через смартфон робить його идеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і технології. mp3 мелодії на виклик.
- Ethernet - 10/100 Мбіт/с. b/g/n.
- Дисплей - 7".
- Функції: відеодзвінок, розмова з відвідувачем, керування замком/воротами, запис фото/відео на пристрій, проглядання під'єднаних камер.
- Локальна пам'ять - microSD до 128 Гб. 220В AC.
- Підключення - 2 відеопанелі + 2 відеокамери + 3 додаткові монітори.
- Роздільна здатність дисплея - 1024 х 600.
- Розміри - 186 х 136 х 21 мм. CVBS.
Уявіть собі ситуацію, коли ви на роботі, і вдруге вам телефонують з дому. безпеки.
Вибираючи відеодомофон NeoLight Kappa+ HD WF, ви отримуєте сучасні технології, які упрощують вашу життя. Black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Кількість підтримуваних пристроїв | 2 |
| Кількість підтримуваних шлейфів | 2 |
| Можливість для інтеграції | Так |
| Можливість розширення | Так |
| Тип даних, що передаються | Аналогові |
| Тип пристрою | Прилад управління |
| Тип підтримуваних пристроїв | Адресні |
| Управління | Мережеве |
| Форм-фактор | Багатокомпонентний |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi;TCP;IP |
- Ціна: 7 699 ₴
