
- В наявності
- Код: 00018392
Виклична панель Slinex ML-20TLHD black, роздільна здатність 1920×1080, кут огляду 115˚, клас захищеності IP65
3 916 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Виклична панель Slinex ML-20TLHD black
Виклична панель Slinex ML-20TLHD black — це надійний і функціональний пристрій, який забезпечує безпечний і зручний доступ до вашої території. Завдяки високій роздільній здатності камери та широкому куту огляду, ви завжди будете в курсі того, хто знаходиться біля ваших дверей. Вона ідеально підходить для використання як у приватних, так і в комерційних приміщеннях.
Ключові можливості
Технічні характеристики
- Кількість абонентів - 1
- Камера - 1/2,9" CMOS
- Кути огляду - 115˚
- Метод роботи - безконтактна кнопка
- Живлення - 12В
- Робоча температура - від -40 до +50 °С
- Розміри - 45×130×24 мм
- Ступінь захисту - IP65
- Тип підсвічування - ІК, 0.01 лк до 1,5 м
Виклична панель Slinex ML-20TLHD black ідеально підійде для сімей, паралельно забезпечуючи безпеку та комфорт. Наприклад, замовляючи доставку продуктів до дому, ви зможете швидко побачити кур'єра, не виходячи з помешкання. Або ж використовувати її для контролю доступу до офісу, забезпечуючи безпечний вхід лише для авторизованих осіб.
Купуючи викличну панель Slinex ML-20TLHD black, ви отримуєте не тільки сучасний дизайн, але й надійні технології, які забезпечать вам спокій та контроль за вашою територією. Вигідна ціна, швидка доставка та позитивні відгуки користувачів підтверджують, що це правильний вибір для кожного.
Виклична панель Slinex ML-20TLHD black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Роздільна здатність (ТВЛ) | 19201080 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | AHD |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 45 мм |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 115 град. |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Вулична/Внутрішня |
- Ціна: 3 916 ₴
