
- В наявності
- Код: 00018231
Ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 (8EU) white, живлення 110-240 В, дальність зв'язку до 1700 м
5 749 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 (8EU) white
Ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 (8EU) white — це надійний пристрій, який забезпечує стабільну передачу сигналів в системах безпеки Ajax. Завдяки своїм технічним характеристикам, він дозволяє підключати до 199 пристроїв, забезпечуючи при цьому надійність та швидкість реакції системи на тривоги.
Ключові можливості
- Сумісність з Hub 2 і Hub 2 Plus (версія OS Malevich 2.12 і вище).
- Час доставки сигналу тривоги всього 0,3 секунди.
- Максимум підключених пристроїв: до 99 для Hub 2, до 199 для Hub 2 Plus.
- Вбудований резервний акумулятор Li-Ion на 2 А·год, до 38 годин автономної роботи.
- Дальність зв'язку з хабом і датчиками до 1700 м у відкритому просторі.
- Антісаботажні функції: захист від підробки, оповіщення про глушіння.
Технічні характеристики
- Живлення: 110-240 В від мережі або 12 В з 12В ДБЖ.
- Рабочі частоти: 868,0-868,6 МГц, саморегульована потужність радіосигналу до 25 мВт.
- Період опитування датчиків: 12-300 секунд.
- Діапазон робочих температур: від -10 °С до +40 °С.
- Розміри: 163 × 163 × 36 мм.
Уявіть, що ваша квартира захищена від несанкціонованого доступу завдяки Ajax ReX 2. З допомогою цього ретранслятора ви можете бути впевнені, що сигнал вашої системи безпеки буде передаватися навіть на великій відстані. Або, наприклад, ви можете використовувати його в офісі, де важливо отримувати своєчасні сповіщення про можливі загрози, адже час доставки сигналу тривоги всього 0,3 секунди.
Купуючи Ajax ReX 2 в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й швидку доставку та гарантію надійності. Переконайтеся у високій ефективності нашого обладнання, яке вже отримало безліч позитивних відгуків від задоволених користувачів.
Ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 (8EU) white
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Мережа 110В |
| Живлення в режимі тривоги | 12 мА |
| Контроль розряду | Так |
| Радіус дії | 1700 м |
| Тип | Приймач |
| Загальні | |
| Довжина | 1700 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP43 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 110В;Акумулятор |
| Напруга | 110-240 |
| Робоча частота | 868.0-868.6 |
- Ціна: 5 749 ₴
