
- Немає в наявності
- Код: 00017663
Універсальний IP контролер доступу в корпусі U-Prox IP400, 8 входів, 4 виходи, Ethernet 100 Мбіт/с
11 524 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Універсальний IP контролер доступу в корпусі U-Prox IP400
Контролер доступу U-Prox IP400 — це надійне рішення для забезпечення безпеки вашого об'єкта. Завдяки восьми входам для підключення шлейфів та потужним реле, цей пристрій ідеально підходить для сучасних систем контролю доступу. Легке підключення через Ethernet і багатофункціональність роблять його незамінним помічником для організації безпеки.
Ключові можливості
- Вісім входів для підключення шлейфів з контролем по струму;
- Два реле (NO, NC, COM) 5 А @ 24 В та два реле (NO, COM) 1 А @ 24 В;
- Підключення через Ethernet 10BASE-T/100BASE-TX;
- Підтримка Wiegand 26, 37, 42;
- Велика пам’ять на 31 768 ідентифікаторів, 47 290 подій;
- Тайм-зони: 250, тижневі розклади: 25, свят: 250;
- Годинник реального часу, функція Антидубль;
- Постійне живлення 12 В.
Технічні характеристики
- Інтерфейси введення - 8 з контролем по струму для підключення датчиків та кнопок;
- Інтерфейси виходу - 4 («сухий контакт»);
- Пам'ять: 31 768 постійних ідентифікаторів + 1000 тимчасових, 47 290 подій;
- Тижневі розклади: 250, тайм-зони: 250, "плаваючі" розклади;
- Інтерфейс підключення - Ethernet 100 Мбіт/с (RJ45), USB для мережевих налаштувань;
- У комплекті - Корпус + плата.
Наприклад, компанія обрала контролер U-Prox IP400 для забезпечення безпеки свого офісу. Завдяки великій пам’яті, вона змогла без проблем обробити численні доступи працівників. Або ж ви можете використовувати його на складі, щоб контролювати вхід і вихід товарів, що значно покращить облік.
Купуючи U-Prox IP400 в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте надійний пристрій з усіма необхідними функціями для забезпечення безпеки. Ми пропонуємо вигідні ціни, оперативну доставку та можливість отримати професійну консультацію при виборі обладнання.
Універсальний IP контролер доступу в корпусі U-Prox IP400
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | RJ-45 |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Мережеве |
| Додаткові | |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Можливість розширення | Так |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Значення вихідного струму | 5 А |
| Напруга | 12 В |
| Монітор | |
| Монітор | Немає |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг пам'яті | 31768 GB |
- Ціна: 11 524 ₴
