
- В наявності
- Код: 00017133
Контролер для 1-двері DS-K2801, мережевий автономний, 2 картридера Wiegand, AC220В, 285х237х69 мм
5 396 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Контролер для 1-двері DS-K2801
Контролер DS-K2801 – це мережевий автономний пристрій, який забезпечує високий рівень безпеки для однієї двері. Завдяки можливостям підключення до двох картридерів Wiegand, він ідеально підходить для управління доступом у різноманітних об'єктах. Цей контролер оснащений багатьма функціями, що дозволяють налаштувати доступ відповідно до вимог користувача.
Ключові можливості
- Підключення до 2 картридерів Wiegand.
- Входи для датчиків: 1x - датчик двері, 1x - геркон, 1x - програмований.
- 1 релейний вихід та 1 вихід для закриття дверей.
- Підтримка 128 груп і можливість гнучкого налаштування прав користувачів.
- Чорні списки для управління доступом.
- Функції тривоги: перевищення часу зачинення дверей, охоронна сигналізація, примусова сигналізація, тривога саботажу.
Технічні характеристики
- ROM/RAM - 8М.
- Індикація станів: стан джерела живлення, стан зв'язку, ненормальний стан.
- Інтерфейс зв'язку - RJ45 (10 / 100M).
- Інтерфейси виходу: реле блокування x1, тривожне реле x1.
- Інтерфейс підключення: Wiegand (W26 / W34).
- Кількість дверей - 1.
- Пам'ять: карти - 10.000, події - 50.000.
- Живлення - DC 12V.
- Потужність споживання - ≤3.5W - ≤50W в залежності від навантаження.
- Підключення зчитувачів - Wiegand (W26 / W34) (2 зчитувача).
- Робоча температура - -20 ° C до + 65 ° C.
- Розміри - 285мм x 237мм x 69мм.
Контролер DS-K2801 чудово підійде для організації безпеки у вашому офісі або комерційних приміщеннях. Наприклад, ви можете налаштувати доступ для співробітників, а також задати обмеження для відвідувачів. Така гнучкість у налаштуваннях дозволяє вам ефективно управляти доступом до об'єктів.
Наш інтернет-магазин пропонує можливість купити контролер DS-K2801 за вигідною ціною з швидкою доставкою. Численні позитивні відгуки підтверджують надійність та функціональність даного пристрою.
Контролер для 1-двері DS-K2801
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Об'єм пам'яті | 8 Мб |
| Підтримка стандартів | RFID |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Мережеве |
| Додаткові | |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Можливість розширення | Так |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 285 мм |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Ні |
- Ціна: 5 396 ₴
