
- В наявності
- Код: 00017077
Відеодомофон KVC-W354 (white), 3.5" кольоровий монітор, підключення 2 панелей і 2 моніторів
6 511 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Відеодомофон KVC-W354 (white)
Відеодомофон KVC-W354 — це сучасний пристрій, що дозволяє вам завжди залишатися на зв'язку з відвідувачами вашого дому або офісу. Завдяки кольоровому 3.5-дюймовому монітору та можливості підключення до двох викличних панелей, ви отримаєте високоякісне зображення і зручність в користуванні. А функція "Вільні руки" дозволяє спілкуватися без потреби тримати трубку.
Ключові можливості
- 3.5 "кольоровий монітор для комфортного перегляду
- Штатне підключення двох викличних панелей і двох моніторів
- Функція "Вільні руки" для зручності спілкування
- Низьке енергоспоживання, що економить ваш бюджет
- Вибір мелодій виклику для індивідуалізації
Технічні характеристики
- Аудіо вихід - вбудований динамік
- Аудіо вхід - всеспрямований мікрофон
- Вологість - 10 ~ 90% RH
- Дисплей - 3.5 "
- Метод роботи - Фізичні кнопки керування
- Монтаж - накладний
- Живлення - AC 220В
- Потужність споживання - Очікування: 0.7Вт, Робочий режим: 13Вт
- Підключення - 4-дротове (камери), 8-проводове (монітор розширення)
- Робоча температура - 0 ° ~ + 40 ° С
- Розміри - 195x140x34 мм
- Розширення - 2 камери і 2 монітори
Уявіть собі, що ви перебуваєте вдома, і хтось дзвонить у двері. З відеодомофоном KVC-W354 ви можете миттєво побачити, хто це, і поспілкуватись без потреби піднімати трубку. Або ж, якщо ви на роботі, ви можете спокійно приймати гостей, навіть не виходячи з офісу.
Цей відеодомофон стане надійним рішенням для тих, хто цінує комфорт і безпеку. Купити відеодомофон KVC-W354 можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Ви заслуговуєте на те, щоб знати, хто заходить до вас додому, а KVC-W354 допоможе вам у цьому!
Відеодомофон KVC-W354 (white)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kocom |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Аналогова |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Ні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 195 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фікс-об'єктив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат стиснення | H. 264;MJPEG;MPEG-4;H. 265; |
- Ціна: 6 511 ₴
