
- В наявності
- Код: 00017063
Об'єктив для 8Мп камер з ІК корекцією HV-3816D-8MPIR, фокусна відстань 3.8-16 мм, апертура F1.4
10 368 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Об'єктив для 8Мп камер з ІК корекцією HV-3816D-8MPIR
Об'єктив HV-3816D-8MPIR від Hikvision — це ідеальне рішення для тих, хто шукає якісний варіофокальний об'єктив для камер спостереження. Завдяки інфрачервоній корекції, автоматичній діафрагмі та можливості регулювання фокусної відстані, цей об'єктив забезпечує високу якість відеозаписів у різних умовах освітлення.
Ключові можливості
- Варіофокальний об'єктив з фокусною відстанню 3.8-16 мм;
- Інфрачервона корекція для покращеної видимості в темряві;
- Автоматична діафрагма для оптимізації яскравості зображення;
- Ручне регулювання зуму та фокусу;
- Широкий температурний діапазон роботи від -20 °C до 60 °C;
- Сумісність з камерами, що мають інтерфейс CS-Mount;
Технічні характеристики
- M.O.D: 0.1 метр;
- Апертура: F1.4;
- Вага: 237 г;
- Керування зумом: ручне;
- Керування діафрагмою: DC, автодіафрагма;
- Керування фокусом: ручне;
- Кріплення об'єктива: CS-Mount;
- Кути огляду: H: 99.8 ° - 27.1 °, D: 127.7 ° - 33.8 °, V: 74.7 ° - 20.4 °;
- Матриця: 1/1.8 '';
- Номер моделі: HV-3816D-8MPIR;
- Розміри: Ф55х75 мм;
Ви можете використовувати об'єктив HV-3816D-8MPIR у різних сценаріях. Наприклад, для контролю за безпекою на території підприємства, встановивши його на корпусну відеокамеру, ви отримаєте чітке зображення з дозволом 8 Мп в будь-який час доби. А також у домашньому користуванні, де цей об'єктив збереже ваш спокій, спостерігаючи за вашими близькими.
Замовляючи об'єктив HV-3816D-8MPIR в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте високу якість та надійність від перевіреного виробника. Завдяки зручній доставці, ви швидко отримуєте товар прямо до дверей вашого дому.
Об'єктив для 8Мп камер з ІК корекцією HV-3816D-8MPIR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Діафрагма max, f | 1.4 |
| Діафрагма min, f | 1.4 |
| Застосування об'єктива | IP-камери |
| Кут огляду по горизонталі | 127.7 град. |
| Кут огляду по діагоналі | 127.7 град. |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Фокусна відстань max | 16 мм |
| Фокусна відстань min | 3.8 мм |
| Загальні | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип кріплення об'єктива | CS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діафрагма | DC, автодіафрагма |
- Ціна: 10 368 ₴
