
- Немає в наявності
- Код: 00011714
Ізолента вогнестійка XILIN 0,13 мм * 18 мм * 15 м (чорна), temp: 0 +80 ° С, 600V, розтяж-130%, міцність 20Н / см
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ізолента вогнестійка XILIN 0,13 мм * 18 мм * 15 м (чорна)
Ізолента вогнестійка "XILIN" – ваш надійний помічник для електромонтажних робіт та побутових справ. Вона забезпечує безпечну ізоляцію кабелів і проводів, запобігаючи електричним замиканням. Завдяки своїм вогнестійким властивостям та високій міцності, ця ізолента стає незамінною у кожному домогосподарстві.
Ключові можливості
- Вогнестійка
- Швидко та легко відривається
- Зберігає свої властивості при впливі вологи, кислот, лугів
Технічні характеристики
- Довжина: 15 м
- Ширина: 18 мм
- Товщина: 0,13 мм
- Колір: чорний
- Міцність: 20Н/см
- Агдезія: 0,38 кг/25мм
- Розтяг: 130%
- Рівень пробою: 600 V
- Діапазон робочих температур: від 0 ° С до + 80 ° С
- Температура зберігання: +10 ° C до +30 ° C
- Відносна вологість: до 75%
- Кількість в упаковці: 10 шт.
Уявіть собі ситуацію: вам потрібно виконати невеличкий електричний ремонт у квартирі. Ізолента "XILIN" з легкістю ізолює всі дроти, гарантуючи вашу безпеку. Або ж, коли під час дачних робіт ви раптово зламаєте ручку лопати – ця ізолента стане надійним засобом для швидкого ремонту, допомагаючи вам продовжити роботу без затримок.
Не втрачайте можливість покращити свій побут із вогнестійкою ізоленту "XILIN". Вона поєднує в собі якість, надійність і простоту використання. Купити цю незамінну річ можна прямо зараз в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою.
Ізолента вогнестійка XILIN 0,13 мм * 18 мм * 15 м (чорна)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilin |
| Вид матеріалу | Термоупорний |
| Відносне подовження | 130 % |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Гнучка |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Структура | Суцільна |
| Упаковка | Моток |
| Ширина у складеному вигляді | 18 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 м |
| Товщина | 0.13 мм |
| Товщина стінки | 0.13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 600 В |
| Частота | 80 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порівняно подовження, не менш | 130 % |
- Ціна: 197 ₴
