
- Немає в наявності
- Код: 00010534
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-168200 для Li-Ion акумуляторів 16.8V 2A, BOX, 3-ступінчастий контроль заряду
667 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-168200 для Li-Ion акумуляторів 16.8V 2A, BOX
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-168200 - "у здоровому пристрої - здоровий струм!" - саме так можна описати нашу зарядку в одному реченні. Цей пристрій забезпечує енергією електровелосипеди, скутери, радіокеровані іграшки, дрони, роботи, побутові прилади та інші пристрої з роз'ємом 5,5х2,1. Завдяки кільком рівням захисту, зарядка піклується про безпеку підключених пристроїв, запобігаючи коротким замиканням, перегріву і перенапрузі.
Ключові можливості
- 3-ступінчастий контроль заряду (перезаряджання-CC-CV)
- Двоколірний світлодіодний індикатор
- Захист від короткого замикання
- Захист від перегріву
- Захист від перенапруги
- Захист від перевантаження струмом
- Захист від зворотної полярності
Технічні характеристики
- Вихідний роз'єм: 5.5*2.1 мм
- Для акумуляторів - Li-Ion
- Номінальна вхідна напруга: 100 ~ 240 В
- Робочий діапазон: 90 ~ 264В змінного струму
- Номінальна вхідна частота: 50/60 Гц
- Вихідна напруга: 16.8V
- Вихідний струм: 2A
- Довжина кабелю: 1,2 м
- Пульсація та шум: менше 200 МВ P-P
- Швидкість лінійного регулювання ±0,5%
- Упаковка: коробка
Уявіть собі ситуацію, коли ваш електровелосипед вимагає термінового підзаряджання перед виїздом на прогулянку. Завдяки LiitoKala Lii-168200 ви зможете швидко і безпечно зарядити свій пристрій, не переживаючи про його безпеку. Або ж, ви можете без побоювань заряджати ваш дрон для майбутніх авантюр, знаючи, що зарядка має всі необхідні механізми захисту.
Купуючи зарядний пристрій LiitoKala Lii-168200, ви отримуєте не тільки потужний і надійний девайс, а й впевненість у його безпечному використанні. Відповідність всім стандартам безпеки, разом із його універсальністю, роблять цю модель ідеальним вибором для кожного користувача.
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-168200 для Li-Ion акумуляторів 16.8V 2A, BOX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 16.8 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | 18650 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки;Захист від перегріву;Захист від перезаряду;Захист від переванта |
| Напруга мережі живлення | 220 В;230 В;240 В |
- Ціна: 667 ₴
