
- Немає в наявності
- Код: 00007309
Інвертор напруги RITAR RSC-1500, 12V/220V, 1500W з правільною синусоїдою, 2xShuko, 1xUSB, клемні дроти, BOX, Q4
7 172 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Інве
ртор напруги RITAR RSC-1500, 12V/220V, 1500W з правільною синусоїдою, 2xShuko, 1xUSB, клемні дроти, BOX, Q4Інвертор напруги RITAR RSC-1500 є надійним перетворювачем струму, що дозволяє отримувати стабільне електроживлення з напруги 12В до 220В. Завдяки чистій синусоїдальній формі вихідного сигналу цей пристрій ідеально підходить для живлення чутливого обладнання, що потребує високої якості електроенергії. З легкістю впорається із зарекомендованими завданнями в приватних домогосподарствах, на дачах чи в промислових об'єктах.
Ключові можливості
- Вхідна напруга: 12V
- Вихідна напруга: 220V
- Номінальна потужність: 1500W
- Пікова потужність: 3000W
- Чиста синусоїда як форма вихідного сигналу
- 2 виходи Shuko та 1 USB порт для підключення різноманітних пристроїв
- Примусове охолодження для оптимальної роботи
- Широкий діапазон робочих температур: від -10°C до +50°C
Технічні характеристики
- Вхідна напруга: 12V
- Вихідна напруга: 220V
- Вихідна частота: 50Гц
- Форма вихідного сигналу: Чиста синусоїда
- Тип охолодження: Примусове
- Робоча температура довкілля: -10°C до +50°C
- Номінальна потужність: 1500Вт
- Пікова потужність: 3000Вт
- Вага: 3,600 кг
Інвертор напруги RITAR RSC-1500 може бути ідеальним рішенням для тих, хто має на дачі побутову техніку, чутливу до змінної напруги. Наприклад, у вас виникла потреба живити холодильник під час відсутності електрики. Достатню потужність інвертора дозволить безперервно підтримувати роботу вашого обладнання. Або ж, у разі монтажу лабораторного устаткування, цей інвертор забезпечить необхідну якість електроенергії, що підтверджує його безпеку та надійність.
Придбати інвертор напруги RITAR RSC-1500 в нашому інтернет-магазині — це не лише правильний вибір, а й вигідна інвестиція у безперебійне живлення вашого обладнання. Гарантія на товар складає 12 місяців, а також можливість доставки прямо до вашого дому робить його ще привабливішим.
Інвертор напруги RITAR RSC-1500, 12V/220V, 1500W з правільною синусоїдою, 2xShuko, 1xUSB, клемні дроти, BOX, Q4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість дискретних виходів | 3 |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 7 172 ₴

