
- Немає в наявності
- Код: 00148719
Епілятор Panasonic пінцетний, акумуляторний , пінцет.-60, волог.+сух., насадок-2, футляр , фіолетово-білий
3 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь швидшою та плавнішою епіляцією, видаляючи більше волосся одним рухом за допомогою технології подвійних дисків від Panasonic серії EY. Видаляйте волоски довжиною всього 0,5 мм з меншими зусиллями завдяки 60 пінцетам і на власні очі переконайтеся, що таке подвійна потужність
Основні
| Тип | епілятор |
| Тип гоління | сухе |
| вологе | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість щипців | 60 |
| Насадки | для епіляції ніг/рук |
| для зони бікіні та під пахвами |
Особливості
| Особливості | підсвічування |
| водонепроникний корпус | |
| використання на вологій і сухій шкірі | |
| можливість мити під водою | |
| подвійні диски | |
| технологія Wet&Dry | |
| гнучка плаваюча голівка 90° | |
| сенсор тиску |
Фізичні
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Час роботи акумулятора | 30 хв |
| Колір | білий з фіолетовим |
| Розміри | 16.5 х 6.9 х 4.9 см |
| Вага | 175 г |
| Комплектація | чохол для зберігання |
| Насадки | |
| щіточка для очищення | |
| епілятор |
Габарити брутто
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.54 кг |
| Об'єм | 0.0022 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Вага | 175 г |
| Застосування засобу | Для депіляції |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Колір | Фіолетовий |
| Мінімальна довжина волосся | 0.5 мм |
| Об`єм | 0.0022 мл |
| Призначення і результат | Видалення волосся |
| Стать | Жіноча |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Форма випуску воску | Диски |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера застосування | Тіло;Інтимні зони;Ноги;Руки;Пахви;Зона бікіні |
- Ціна: 3 999 ₴
