
- В наявності
- Код: 00155891
Плита настільна Термія ЕПЧ 1-1,5/220В(230В) М2(б)
1 165 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна електроплитка «Термія» це корисний, мобільний і надійний друг на кухні, в подорожах, вдома і на дачі. Прилад перевірений часом і тисячами задоволених покупців.
Особливості та переваги:
Висока рівномірність розподілу тепла по всій робочій поверхні конфорки.
«М'який» вихід на режими нагріву і охолодження.
Плоска робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чищення.
Еластичні вкладиші опор.
Світлова індикація включеного стану нагрівального елементу.
Безступінчатий, плавний регулятор потужності.
Наявність маркування ручки регулятора потужності.
Деталі корпусу виготовлені з якісної сталі покритою порошковою емаллю (кольори білий і коричневий) або з нержавіючої сталі дзеркального полірування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 9.6 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | без дисплея |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | поворотний перемикач |
- Ціна: 1 165 ₴
