
- В наявності
- Код: 00155858
Акустична система 2E SoundXTube TWS MP3 Wireless Waterproof Grey (2E-BSSXTWGY)
1 683 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична система 2E SoundXTube - вражаючих 30Вт звуку на 360 градусів у вашій долоні. Завдяки технології Extra Bass ви зможете відчути потужні звукові хвилі своїх улюблених треків та вразити друзів. Пікнік на природі, подорож на велосипеді, відпочинок на пляжі чи закрита вечірка – акустична система 2Е завжди створить потрібну атмосферу та забезпечить відмінний настрій. Хочете більшого – об"єднайте дві SoundXBlock у бездротову стерео пару за допомогою технології TWS та насолоджуйтесь справжнім стерео звуком у великій компанії, з подвійною потужністю!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна частота | 15000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 115 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;jack 3.5 мм |
| Тип живлення | Акумулятор;USB-порт |
- Ціна: 1 683 ₴





