
- В наявності
- Код: 00155589
EnerGenie EG-UPS-032 850ВA апроксимована синусоїда Джерело безперебійного живлення
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Тип: лінійний інтерактивний;
● Потужність: 850 ВА (510Вт);
● Апроксимована синусоїда;
● Розетки: 2x C13 (вихід), 1 евророзетки (вихід), USB-BF (вихід);
● Час перемикання: до 10 мілісекунд;
● Батареї: 12В DC / 8А•г;
● Час зарядки: до 12 годин;
● 340 x 165 x 95 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Індикація | Світлова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Максимальна потужність | 850 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB+RS232 |
| Час заряджання | 12 |
- Ціна: 3 499 ₴
