
- В наявності
- Код: 00155091
Фен Xiaomi Mijia Negative Ion Hair Dryer H301 Purple + (перехідник на EU розетку)
1 837 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Швидка сушка за 2 хвилини: завдяки потужному безщітковому двигуну 110 000 об/хв він створює швидкий повітряний потік 62 м/с, що забезпечує швидке сушіння волосся.
Акустична оптимізація для низького рівня шуму: фен містить у собі кілька методів акустичного шумозаглушення, забезпечуючи тихішу роботу.
200 мільйонів негативних іонів: фен виділяє негативні іони високої концентрації, приборкуючи кучеряве волосся і підвищуючи гладкість волосся. Він використовує техніку сушіння з постійною температурою за 57°, забезпечуючи комфортну температуру і м'який повітряний потік для захисту шкіри голови і волосся від надмірного тепла.
Інтелектуальний і точний контроль температури: фен обладнаний інтелектуальним визначенням температури та регулюванням у реальному часі, забезпечуючи м'яке й оптимальне сушіння без ушкодження шкіри голови та волосся.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
- Ціна: 1 837 ₴
