
- В наявності
- Код: 00154999
Медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick MDZ-24-AA (942099) Smart-stick, 1GB, Android 9.0, Full HD (1920x1080)
2 859 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Мініатюрна приставка Xiaomi Mi TV Stick забезпечує доступ до різноманітного контенту і дозволяє дивитися потокове відео у високій роздільній здатності. За розмірами приставка порівнянна зі звичайною флешкою, тому її можна легко брати з собою в будь-яку подорож.
ОПТИМІЗОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Приставка Xiaomi Mi TV Stick оснащена високопродуктивним 4-ядерним процесором Amlogic S905 Y2 Cortex A53 і значним об'ємом оперативної і вбудованої пам'яті. Завдяки сучасним технічним можливостям приставка може транслювати потокове відео у високій роздільній здатності без спотворень і затримок.
ПІДТРИМКА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ
У поєднанні з чудовим об'ємним стереозвучанням Dolby і DTS-HD вам забезпечений ефект повного занурення.
ПОТУЖНИЙ ГРАФІЧНИЙ ПРОЦЕСОР
Сучасний продуктивний графічний процесор ARM Мali - 450 відтворює екшн-відео без спотворень і збоїв. Всі персонажі на екрані рухаються природно і плавно, картинка заворожує високою деталізацією і чіткістю.
ДВОХДІАПАЗОННИЙ WI-FI. BLUETOOTH 4.2
Приставка Xiaomi Mi TV Stick працює по протоколу 802.11 a / b / g/n / ac і використовує дводіапазонну антену, які забезпечують високу швидкість передачі даних на віддалені відстані і потужний і стабільний сигнал. Bluetooth 4.2 дозволяє підключати до приставки бездротові навушники, портативні колонки та інші пристрої. Версія 4.2 має низьке енергоспоживання, відрізняється надійним і стабільним з'єднанням.
ЦЕНТР РОЗВАГ
Отримайте швидкий доступ до попередньо встановлених додатків Netflix, YouTube і Prime video. Користуйтеся Google Play Store, щоб завантажити потрібні вам програми. Викликайте голосового помічника Google assistant для швидкого пошуку контенту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| MP3 плеєр | Є |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Голосове управління | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | smart stick медіаплеєр |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Комплектация | |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Мережевий адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.2 мм |
| Ширина | 30.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Экран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 |
| Операційна система | Android 9 Pie |
- Ціна: 2 859 ₴
