
- В наявності
- Код: 00153945
Ваги торговельні електронні (600кг)+WiFi зі стійкою
4 657 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги підлогові застосовуються для зважування вантажів при облікових та технологічних операціях на виробництві, торгівлі, сільському господарстві, ветеринарії та інших галузях господарської діяльності.
Живлення – від мережі 220V та вбудований 6V акумулятор.
Час безперервної роботи без підключення до мережі 36 годин.
Водонепроникна клавіатура.
Розмір платформи 600*450мм
Мають 7 осередків пам'яті для ціни.
Живлення – від мережі 220V та вбудований 6V акумулятор.
Час безперервної роботи без підключення до мережі 36 годин.
Водонепроникна клавіатура.
Розмір платформи 600*450мм
Мають 7 осередків пам'яті для ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 600 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 450 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип живлення | Акумулятор;Мережа 220 В |
- Ціна: 4 657 ₴
